Береги Шацьких озер після зими «запливли» сміттям. ФОТО
Зійшов сніг, і селище Шацьк постало перед місцевими жителями та приїжджими у непривабливому вигляді.
Стихійні сміттєзвалища в навколишніх лісах демонструють те, що шачани не бажають дотримуватися норм цивілізованого поводження з відходами. Про це повідомляє Район.Шацьк.
Не краща ситуація і на берегах озер, зокрема в улюбленій для багатьох зоні відпочинку біля озера Велике Чорне.
У районі довгий період часу діє пакетний збір сміття. Відповідно до графіка, працівники Шацького комунального підприємства "Будинкоуправління" забирають мішки з відходами від населення і вивозять на полігон ТПВ. Люди оплачують тільки вартість пакетів.
Нагадуємо графік вивезення сміття КП «Будинкоуправління».
У селищі Шацьк вивезення від населення твердих побутових відходів здійснюється кожного другого тижня місяця по днях:
Понеділок: Шевченка, Перемоги, Чапаєва, 17 вересня, Природна, Молодіжна, Б. Хмельницького, Коротка, пров. Хмельницького.
Вівторок: Незалежності, Будівельників, 8 Березня, Нова, Промислова.
Середа: 1 травня, Вишнева, О. Довженка, Я. Смоляр, пров. Я. Смоляр, Поліська, Січових Стрільців, Польова, Зелена, пров. Миру, Вільхова, Новоселів, Дружби, Івана Франка, Данила Галицького, 1 грудня, пров. 50 років Перемоги, Калинова.
Четвер: 50 років Перемоги, Садова, Гагаріна, Лісова, Озерна, Лугова, Набережна, Кільцева, пров. Набережної, Волі.
П’ятниця: Шковороди, Лесі Українки, Василя Стуса, Федорова, Електриків, Грушевського, Івасюка, Наливайка, Т. Марфюка.
Крім того, в грудні минулого року КП «Будинкоуправління» отримало 114 контейнерів ємністю 120 л та 15 контейнерів ємністю 1 100 л, які були придбані в рамках проекту «Впровадження роздільного збирання компонентів ТПВ – шлях до покращення санітарного та екологічного стану селища Шацьк».
Щоб отримати бак, потрібно лише укласти договір з КП «Будинкоуправління». На жаль, шачани не поспішають цивілізовано вивозити сміття - на сьогодні в комунальному підприємстві є тільки до 40 укладених договорів.
Решта робить це нецивілізовано.
Через трохи (ближче до Великодня) бюджетників та державних службовців змусять прибирати територію району. Вони це зроблять. Проте проблему це не вирішить.
Допоки тих, хто засмічує навколишнє середовище, не почнуть виявляти і карати пристойними штрафами.
Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.