Мешканці Нововолинська хочуть відновити будівлю залізничного вокзалу
Петицію про відновлення будівлі залізничного вокзалу у Нововолинську та відновлення курсування поїздів міжміського та іншого сполучення зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Петицію зареєстрував Руслан Бутеєць 26 квітня 2016 року.
За станом на сьогодні, 4 травня, вона набрала 92 голоси із небхідних 200. До кінця збору підписів залишилось 6 днів.
“Думаю, це питання постало не тільки у мене, а й у багатьох інших мешканців міста. Я вважаю, що у Нововолинську має працювати залізничний вокзал. Причин на це багато. А саме: значна кількість студентів, які вчаться у інших містах України, незручне розташування сусідніх вокзалів (щоб потрапити на поїзд мешканцю Нововолинська необхідно їхати у Володимир-Волинський або у Іваничі, а якщо врахувати, що міська влада не надає транспорту для відвезення пасажирів на станцію - це "вливається у копійчину", особливо у нічний час), вигідне швидке сполучення з сусідніми містами такими, як Червоноград, Володимир-Волинський, Іваничі, Горохів, Луцьк, Львів, нові робочі місця (каси, охорона, підтримання чистоти, розгалуження транспортної інфраструктури міста”, – йдеться у тексті петиції.
Довідково. Товарна залізнична станція Центральна була розташована в часи СРСР за 2 кілометри від Нововолинська. До слова, місцева журналістка Наталя Камишнікова у коментарях на сторінкак "Нововолинського інформаційного порталу" писала, що на залізничній станції Центральній був іще й клуб - будівлю сплюндрували, але досі видніється.
Що про це думають самі залізничники міста, з’ясовували журналісти “БУГу”. Начальник станції «Центральна» розповіла декілька фактів. З її слів, приміщення, що вважалось вокзалом, за радянських часів слугувало клубом відпочинку залізничників і тепер знаходиться у приватній власності.
Станція Центральна – товарна. Міжміського пасажирського сполучення у Нововолинську ніколи не було, навіть колії не розраховані на рух такого транспорту.
Тому вести мову про відновлення пасажирських перевезень недоречно, а за побудову всієї залізничної інфраструктури відповідає “Укрзалізниця”.
Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.