На будівництво 27-ої школи сподіваються отримати до 40 млн грн

  1. Новина відноситься до:

У проекті бюджету Луцька на 2016 рік закладене фінансування добудови міської школи №27 у районі 55-того кварталу близько трьох мільйонів гривень.

Про це стало відомо 14 січня під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

Міський голова Луцька Микола Романюк повідомив, що ці кошти частка міста у будівництві школи до прогнозованого фінансування із державного бюджету. З його слів очікується до 40 мільйонів з Фонду регіонального розвитку для зведення цього об’єкту. Якщо фінансування буде стабільним та повним, то вже у 2017 році школу можна буде повністю здати в експлуатацію.

Будівництво 27-ої школи було лобійоване покійним колишнім головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком. Об’єкт повинен працювати не лише як навчальний загальноосвітній заклад. Тут також має бути басейн та спортивний зал на 1000 місць.