§ 4 серйозні та 3 несерйозні причини видалити Facebook
За 20 років існування Facebook перетворився з революційного експерименту на гігантську соціальну мережу, яка має найбільше користувачів у світі. Проте дедалі частіше можна чути фрази, що фейсбук уже не той. У цьому є неабияка частка правди, хоча погіршення соцмережі ніяк не позначається на її популярності.
І все ж кількість запитів про видалення акаунта назавжди зростає щороку. Редакція Vector розкаже, як видалити сторінку у Фейсбуці з технічного погляду. Ми ж пояснимо, чому саме це потрібно зробити.
Серйозні причини для видалення Facebook
Ось кілька вагомих аргументів на користь видалення акаунта у фейсбуці:
- Неусвідомлена залежність — залежність від соціальних мереж можна порівняти з потягом до наркотичних речовин. Багато хто з нас починає ранок зі скролінгу оновлень у Facebook і продовжує робити це протягом усього дня.
- Витрата часу — через залежність відбувається нераціональне використання свого часу. Замість роботи, навчання, саморозвитку чи відпочинку ми знову і знову дивимося фотографії, короткі відео чи інший марний контент.
- Контроль настрою — завдяки певним алгоритмам соціальна мережа вирішує, що показувати у стрічці. Саме тому після перегляду одного сумного відео фейсбук завалює вас депресивними роликами.
- Крадіжка особистих даних — не секрет, що платформа Цукерберга підслуховує та підглядає за нами, але страшніше те, що ці дані можуть передавати третім особам, зокрема спецслужбам.
Також варто сказати про велику кількість набридливої реклами та появу контенту без особливого смислового навантаження.
Менш вагомі підстави для видалення Facebook
Останніми роками фейсбук сильно критикують. І є за що:
- Зміна контенту. Ви теж помітили, що у вашій стрічці з'являються рецепти різдвяного печива або схеми в'язання? Це дуже лякає.
- Дублювання Instagram. Після переходу інстаграма у власність Цукерберга було вигадано «геніальний» хід із дублюванням постів і сторіз з однієї соціальної мережі до іншої.
- Заздрість до ідеальної картинки. Згідно з багатьма дослідженнями, перегляд успіхів блогерів або друзів у стрічці може викликати неприємні переживання. У цьому немає нічого дивного, адже повторити домашній салат із роликів у стрічці не під силу навіть Гордону Рамзі.
Ми в жодному разі не наполягаємо на незворотному видаленні акаунта Facebook, проте важливо давати собі відпочинок від соціальних мереж хоча б на деякий час.
Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.
Коментарі