Як піклуються про покинутих пташенят у Луцькому зоопарку. Фото

Троє малюків лелеки, один сич, троє совенят та двоє боривітрів наразі «виходжують» працівники Луцького зоопарку.

Про це йдеться на сторінці звіринцю у Facebook.

«Та лише тим, хто поверхнево оцінює ситуацію, може здатися, що опікуватися цим птаством неважко. Бо догляд за малечею приблизно однаковий, вимагає і часу, і терпіння. Годівля – щодві-щотри години. Їжа – лише та, яку може споживати певний вид, ще й дуже подрібнена. Тож ріжеться м’ясце чи рибка, капається у дзьобик водичка. Перші тижні кожне пташа треба людині нагодувати, аж поки не навчиться самостійно споживати харч», – йдеться в дописі.

«Та що там казати – навіть на жердинках сидіти їх вчать опікуни. Тож не раз чи два маляті треба звалитися, аж поки прийде розуміння, як за той патичок учепитися! Отак і працюємо – і рятуємо-вчимо, і самі вчимося: і догляду, і терпіння, і людяності» – продовжують працівники установи.

В зоопарку зазначають, що якщо є травми у знайд, то обов’язково звертаються до ветеринара і лікують. «Іноді є потреба навіть в хірургічних втручаннях, після яких – курси прийому медикаментів та реабілітація. А це, своєю чергою, кошти…» – кажуть в зоопарку.

«Тож кожне таке врятоване життя для нас – диво! Вдячні тим, хто не лише звертається з проханням принести поранене чи знесилене пташа, а й потім провідує, приносить харч та інші необхідні речі. А люди, які не позбуваються знайд, а лише консультуються щодо догляду і виходжують пташаток чи звірят удома, – таки супергерої! І лише разом, спільними зусиллями, можна змінити світ на краще», – резюмують в дописі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лучан запрошують відвідати тигреня Трішу: коли можна прийти в зоопарк


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі